BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE

UWAGA!!!

Dni Otwartych Drzwi

Znajdź odpowiednią lekcję i zapisz siebie oraz swoje dziecko. Zaprezentujemy Wam w jaki sposób możemy rozwinąć zdolności matematyczne oraz umiejętność biegłego uczenia się i czytania u dziecka, oraz wzmocnić jego poczucie własnej wartości. Gwarantujemy, że będzie to ciekawa przygoda poznawcza! Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc. Serdecznie zapraszamy :)

Termin:

08 września /sobota/

15 września /sobota/

 

Miejsce: Akademia Mądrego Dziecka i Akademia i Nauki

Płock, ul. 1-go Maja 12 lok. 24
Tel. 661 369 332  lub 667 710 2017

 

Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc

tel. 661 369 332  lub  667 710 217

Zapraszamy do kontaktu z nami.

 


 

Mali Mistrzowie Matematyki - Lekcja pokazowa dla dzieci 5 i 6-letnich i rodziców

8 WRZEŚNIA - sobota / 9.30–11.00 /

15 WRZEŚNIA - sobota / 9.30–11.00 /

 

Mistrzowie Matematyki - Lekcja pokazowa dla dzieci z klas 1-2 i rodziców

8 WRZEŚNIA - sobota / 11.15–12.30 /

Mistrzowie Matematyki - Lekcja pokazowa dla dzieci z klas 3-5 i rodziców

15 WRZEŚNIA - sobota / 11.15–12.30 /


Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle" profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

 

 

MAŁY ODKRYWCA

 

Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców


8 WRZEŚNIA - sobota / 9.30–11.00 /

15 WRZEŚNIA - sobota / 9.30–11.00 /

 

ZACZAROWANY ZAJĄCZEK - Kurs dla dzieci 3-4-letnich

Wykorzystując olbrzymi potencjał, jaki mają dzieci w tym wieku, rozpoczynamy pierwsze zabawy z czytaniem i liczeniem. Stwarza to doskonałe warunki do harmonijnego rozwoju intelektualnego maluszków. Podczas zajęć dzieci udają się na pełne przygód wy­prawy, eksperymentują i odkrywają tajemnice otaczającego je świata. Bawią się literkami i wyrazami, a następnie czytają ksią­żeczki opisujące ich przygody. Dzięki tej zabawie czytanie staje się przyjemne i łatwe. Wiedza i umiejętności, które opanują dzieci na kursie, sprawiają, że dobrze radzą sobie w szkole, a nauka staje się dla nich przyjemną zabawą.


MAŁY ODKRYWCA

 

Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców


8 WRZEŚNIA - sobota / 9.30–11.00 /

15 WRZEŚNIA - sobota / 9.30–11.00 /

 

"PRZYGODA NA BEZLUDNEJ WYSPIE" i "KOSMICZNI PIRACI" Kurs dla dzieci 5-6-letnich

Czy można wykorzystać okres przedszkolny, by dziecko bezstresowo przekroczyło próg szkoły?

Najważniejszym atrybutem dziecka chodzącego do szkoły jest umiejętność sprawnego czytania. Dzięki zabawom z literkami i wyrazami dzieci uczą się czerpać przyjemność z czytania i osiągają na tym polu sukcesy. Przedszkolaki podczas zajęć udają się w niezwykłą podróż dookoła świata. Poznają konty­nenty i rozbudzają ciekawość świata, wykonując eksperymenty naukowe. Przeżywając emocjonujące przygody, uczą się czytać, liczyć, rozwijają wyobraźnię przestrzenną, a także małą motory­kę - tak ważną podczas nauki pisania. Gdy pokonują stawiane przed nimi wyzwania, odkrywają swoje talenty i wzrasta ich za­ufanie do własnych możliwości. Zdobyte umiejętności w pełni przygotują przedszkolaka do nowej roli - ucznia.


MĄDRE DZIECKO

 

 

Mądre Dziecko Dobry Początek- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I i II oraz rodziców

8 WRZEŚNIA - sobota / 11.15–12.30 /

15 WRZEŚNIA - sobota /11.15–12.30 /

"PIERWSZA KOSMICZNA PRZYGODA" i "PRZYGODA NA PLANECIE TINA"  -  Kurs dla dzieci z klas I i II

Czy nauka czytania musi być żmudna i trudna? Zdecydowanie nie.

Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie, odpowiednio skonstruowana zabawa w czytanie, może pomóc dzieciom, któ­re stawiają pierwsze kroki w szkole, bezstresowo wprowadzić je w świat książki i rozbudzić czytelniczą pasję. Sprawnie czytający uczeń lepiej radzi sobie z zadaniami zawartymi w podręcznikach i naturalnie staje się dobrym uczniem. Program kursu oparty jest na kanwie gry fabularnej. Na każdych zajęciach dzieci mają do wypełnienia misję, podczas której z wypiekami na twarzy prze­żywają emocjonujące przygody i równocześnie rozwijają pamięć, koncentrację i logiczne myślenie. Stając przed wyzwaniami, uczą się, jak radzić sobie z emocjami, doświadczają swoich mocnych stron, a przez to ugruntowują w sobie przekonanie „poradzę sobie". Także w szkole...


MĄDRE DZIECKO


 

Mądre Dziecko- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III - VI oraz rodziców


8 WRZEŚNIA - sobota / 11.15–12.30 /

15 WRZEŚNIA - sobota /11.15–12.30 /

 

UCZEŃ Z CHARAKTEREM - Kurs dla dzieci z klas III i IV i Kurs dla dzieci z klas V i VI

Czy można skrócić czas nauki, jednocześnie dobrze się tym bawiąc?

Dzieci uczestniczące w programach Akademii Nauki poprzez zabawę wykształcają nawyk efektywnego uczenia się, poznają arkana biegłego i sprawnego czytania, a także rozwijają pamięć i koncentrację. Podczas zajęć uczniowie wyruszają na pełne przygód wyprawy, w trakcie których stawiają czoła różnym wyzwaniom, odkrywają swoje talenty, nabierają pewności siebie i wiary we własne możliwości. Eksperymenty naukowe rozwijają u dzieci naukowe myślenie. Wszystko razem daje poczucie kom­fortu podczas codziennego odrabiania lekcji oraz przygotowy­wania się do sprawdzianów i egzaminów.


 

GIMNAZJALISTA Z KLASĄ

 

LEKCJA POKAZOWA DLA UCZNIÓW  kl. VII i kl. VIII SP oraz kl. III GIMNAZJALNEJ

Gimnazjalista z Klasą
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI – PIERWSZE ZAJĘCIA 21 WRZEŚNIA O GODZ. 16.30!!!

Gimnazjalista z Klasą-program rozwoju intelektu dla młodzieży III klasy gimnazjum i uczniów kl. 7-8 SP - Kurs rozwija uczniów w dwóch płaszczyznach: intelektualnej oraz emocjonalno-społecznej. Wyposaża młodzież w techniki sprawnego czytania, rozwoju pamięci, czy zdolności logicznych. Dzięki tym umiejętnościom codzienna praca domowa lub przygotowanie do egzaminu staje się skuteczniejsze i łatwiejsze. Zarządzanie czasem, autoprezentacja i szereg ćwiczeń radzenia sobie z emocjami i stresem to tylko niektóre z elementów kursu dzięki którym młodzież nabywa pozytywnego obrazu siebie, a relacje z  rodzicami i nauczycielami stają się pełniejsze. Wszystkie zajęcia prowadzone są w atrakcyjnej formie warsztatów i gier zespołowych.

Jeżeli nie skończyłeś jeszcze kursu szybkiego czytania, to oznacza, że czytasz z prędkością około 150-250 słów na minutę. Po ukończeniu naszego kursu będziesz mógł czytać z prędkością około 1000 słów na minutę. Dzięki temu oszczędzisz mnóstwo swojego czasu, lepiej zrozumiesz czytany tekst i zapamiętasz więcej informacji.

NAUCZYSZ SIĘ:

SKUTECZNEJ METODY PRACY Z KAŻDYM TEKSTEM, BUDOWAĆ WŁASNĄ STRATEGIĘ NAUKI, ZAPAMIĘTYWAĆ ŁATWO I SZYBKO DOWOLNE INFORMACJE, TRENOWAĆ KONCENTRACJĘ, WYKORZYSTYWAĆ W NAUCE I PRACY TWÓRCZĄ METODĘ  NOTOWANIA - MAPY MYŚLI, RELAKSOWAĆ SIĘ I POKONYWAĆ ZBYT DUŻY STRES