Akademia Mądrego Dziecka i Akademia Nauki

UWAGA!!!

Dni Otwartych Drzwi

Znajdź odpowiednią lekcję i zapisz siebie oraz swoje dziecko. Zaprezentujemy Wam w jaki sposób możemy rozwinąć zdolności matematyczne oraz umiejętność biegłego uczenia się i czytania u dziecka, oraz wzmocnić jego poczucie własnej wartości. Gwarantujemy, że będzie to ciekawa przygoda poznawcza! Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc. Serdecznie zapraszamy :)

Termin:

08 września /sobota/

15 września /sobota/


Miejsce: Akademia Mądrego Dziecka i Akademia i Nauki

Płock, ul. 1-go Maja 12 lok. 24
Tel. 661 369 332  lub 667 710 2017

 

Harmonogram:


LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców
sobota / 9.30–11.00 /
Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców
sobota / 9.30–11.00 /

Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

Mali Mistrzowie Matematyki - Lekcja pokazowa dla dzieci 5 i 6-letnich i rodziców
8 WRZEŚNIA - sobota / 9.30–11.00 /

15 WRZEŚNIA - sobota / 9.30–11.00 /


Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle" profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

 

LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI SZKOLNYCH


Mądre Dziecko Dobry Początek- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I i II oraz rodziców
sobota / 11.15–12.45 /

Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie".

Mądre Dziecko- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV oraz rodziców
sobota / 11.15–12.45 /
Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie" i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

Uczeń z Charakterem- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI oraz rodziców
sobota / 11.15–12.45 /
Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

 

LEKCJE POKAZOWE PROGRAMÓW „MISTRZOWIE MATEMATYKI" dla dzieci szkolnych z klas  I i II

8 września - sobota  / 11.15–12.45 /

 

LEKCJE POKAZOWE PROGRAMÓW „MISTRZOWIE MATEMATYKI" dla dzieci szkolnych z klas  III - V

15 września - sobota  / 11.15–12.45 /

 

Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle" profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

 

LEKCJA POKAZOWA DLA UCZNIÓW  kl. VII i kl. VIII SP oraz kl. III GIMNAZJALNEJ

Gimnazjalista z Klasą
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI – PIERWSZE ZAJĘCIA 21 WRZEŚNIA O GODZ. 16.30

Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach gimnazjaliści wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki egzaminu gimnazjalnego. Dowiesz się również, jak poprzez specjalnie skonstruowane ćwiczenia, młody człowiek może rozwinąć poczucie własnej wartości oraz uczyć się radzić sobie z własnymi emocjami.

 

Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc

tel. 661 369 332  lub  667 710 217

Zapraszamy do kontaktu z nami.