Akademia nauki - oferta

MAŁY ODKRYWCA I ZACZAROWANY ZAJĄCZEK

Naturalna nauka czytania przez zabawę dla dzieci 3-4 letnich

MAŁY ODKRYWCA I PRZYGODA NA BEZLUDNEJ WYSPIE

Naturalna nauka czytania przez zabawę dla dzieci 5-6 letnich

czytaj więcej...

 

MĄDRE DZIECKO

"Galaktyczna przygoda Jedi" - kurs nauki szybkiego czytania i odkrywania zasobów wewnętrznych - Program dla dzieci klas 1, 2 i 3

Kurs pozwala dzieciom wcielić się w rolę Galaktycznych Strażników Pokoju. Dzieci opanowują techniki radzenia sobie z własnymi emocjami, wykonują ćwiczenia karate i rozwijają swoje wewnętrzne zasoby. Oczywiście koncentracja, cierpliwość, dobra pamięć, sprawność czytania i myślenia są cechami każdego Rycerza Jedi, dlatego dzieci przez cały kurs intensywnie ćwiczą te umiejętności.

czytaj więcej...

 

UCZEŃ Z CHARAKTEREM

"Młodzi naukowcy na tropie"  kurs nauki szybkiego czytania i odkrywania zasobów wewnętrznych - Program dla dzieci klas 5 i 6

Grupa młodych naukowców wpada na trop intrygi historycznej, której rozwiązanie, zakodowane jest w dziełach mistrzów renesansu i oświecenia. Dzieci odkrywają wskazówki i zapoznają się z twórczością Rafaela, Leonardo, oraz z dziełami sztuki architektonicznej Rzymu, Paryża czy Londynu.

czytaj więcej...

 

GIMNAZJALISTA Z KLASĄ

Program szybkiego czytania i rozwoju intelektu dla młodzieży gimnazjalnej.

Gimnazjaliści bystrzy, inteligentni, często zaskakujący swoimi opiniami i poważnie zainteresowani psychologią. Zafascynowani swoimi możliwościami, kiedy zaczynają szybko czytać i poznają techniki pamięciowe.

czytaj więcej...

 

KWANTOWY UMYSŁ

Program szybkiego czytania i rozwoju osobistego.
Program Kwantowy Umysł osadzony jest w bardzo szerokim kontekście. Celem jest nie tylko opanowanie przez kursanta szybkiego czytania, ale również umiejętność zaangażowania i wykorzystania jego intelektualnych możliwości do szybszego i bardziej racjonalnego uczenia się.

czytaj więcej...